PRIHLÁSENIE:
RÝCHLE VYHĽADÁVANIE:
NAPOSLEDY PRIDANÉ:


REKLAMA PRE PARTNEROV

CENNÍK SLUŽIEB

  • Reklamnú prezentáciu ubytovania umožňuje SW systém reklamného portálu zapísať do databázy portálu s údajmi ako: detailný popis objektu, neobmedzený počet fotografií, priame kontakty na ubytovateľa, informácie o cene ubytovania, lokalizácia objektu podľa GPS súradníc. Prezentácia je následne prevádzkovateľom portálu publikovaná podľa tématického zamerania v sieti reklamných portáloch prevádzkovaných na rôznych doménach pod značkou SKUbytovanie24.sk. Zoznam prevádzkovaných domén je zverejnený na našom partnerskom web sídle Relax-Ubytovanie-Weby24.net :

Balíky služieb

  • - BASIC balík – umiestnenie prezentácie ubytovania v databáze reklamného portálu na konci.

    Cena : 3,- Euro / 1 rok

  • - PREMIUM balík - umiestnenie prezentácie ubytovania v databáze reklamného portálu na začiatku a zároveň umiestnenie prezentácie osobitne v sekcii „TOP reklama“ na hlavnej stránke jedného z reklamných portálov prevádzkovaných pod značkou SKUbytovanie24.sk (garantované do vyčerpania stanoveného počtu reklamných pozícii v TOP reklame – po vyčerpaní voľných pozícii bude požiadavka zaradená do čakacej doby).

    Cena : 20,- Euro / 1 rok
  • - PREMIUM LETO subbalík za cenu 10,- Euro / 1 rok - v prípade, že ubytovacie služby alebo prenájom týkajúce sa reklamnej prezentácie - balík služieb PREMIUM sú vykonávané len počas obdobia „Leto“. (Služba Premium leto je aplikovaná len v prípade, že klient tento údaj vyznačí vo formulári pri pridaní prezentácie ubytovania do databázy v časti „Možnosti využitia ubytovania“).


  • Odporúčame Vám balík služieb PREMIUM – vyššia účinnosť reklamy za primeranú cenu.


  • ZĽAVA 50% z ceny zvoleného balíka služieb v prípade že využitie zariadenia je možné len v období „Leto“.